Szolgáltatások

Business Meeting

  • GetAds powered by SimpleJob - Hirdetés + adatbázishozzáférés + ATS

    • 80.000< létrehozott álláskeresői profil

    • Online + APP (IOS & Android)

    • Beépített chat

  • GetScreen - előszűrési szolgáltatás

    • maximum 200 CV előszűrése 5 hard skill alapján

    • 3 kérdéses pontosító telefonos interjú

  • GetPerm - munkaerő-közvetítés

    • sikerdíjas szolgáltatás garanciával

    • specializált tanácsadók

    • fizikai és szellemi területre egyaránt

    • belépő szinttől a felsővezetői pozícióig

  • GetTemp - munkaerő-kölcsönzés

    • rugalmas foglalkoztatás:

      • 1 naptól akár 5 évig

      • 1 főtől akár 500+ főig

    • teljeskörű munkaügyi adminisztráció

    • try&hire opció

  • GetYouth powered by GWISZ diák foglalkoztatás

    • költséghatékony

    • teljeskörű adminisztráció

  • GetXperience powered by GWNYSZ nyugdíjas foglalkoztatás

I.   RECRUITMENT & STAFFING – 360°

TELJES KÖRŰ TOBORZÁSI ÉS HR SZOLGÁLTATÁSOK​​

​​II.  OUTSOURCING

        II./a HR SERVICES

  • Bérszámfejtés

    •  Kiszervezett bérszámfejtési szolgáltatásunk legfőbb előnye, hogy több fős bérszámfejtői csapat  alkalmazása helyett, a mindenkor hatályos munkaügyi és társadalombiztosítási jogszabályoknak való megfelelőséget garantáltan, egy kapcsolattartóval, költségeiket is csökkentve, biztonságban tudják általunk.

              -  Teljes körű bérszámfejtés

              -  Munkaügyi- és TB ügyintézés

              -  Dolgozók be- és kiléptetése​

              -  Adókötelezettség nyilvántartása

              -  Munkaügyi nyilvántartások kezelése

              -  Kapcsolattartás hivatalos szervekkel

              -  Társadalombiztosítási kifizetőhelyhez kapcsolódó teendők ellátása

              -  Havi átutalási listák elkészítése

              -  Megbízóink igényére szabott riportok és statisztikák készítése​​

  • Munkajogi tanácsadás

  • Bérpiaci adatszolgáltatás

        II./b  EGYÉB OUTSOURCING

  • Bérgyártás

  • Csomagolás

  • Válogatás, összeszerelés

Össze

III.  REHABILITÁCIÓS FOGLALKOZTATÁS

Cégünk több éve akkreditált foglalkoztatóként van jelen a munkaerőpiacon. Ez alatt az idő alatt sokrétű tapasztalatot szereztünk megváltozott munkaképességű munkavállalók toborzásában, mentorálásában és a nyílt munkaerőpiacra történő visszairányításukban.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók közvetítése szolgáltatásunk keretein belül a következőkben tudjuk Partnereinket támogatni:

  • Meglévő munkakörök elemzése.

  • Javaslattétel megváltozott munkaképességű munkavállalóval is betölthető munkakörökre, már meglévő munkakörök átalakítására.

  • A megfelelő munkavállalók megtalálása, integrálása (akár try-and-hire konstrukcióban –munkaerő-kölcsönzési szolgáltatásunk keretein belül).

  • Folyamatos támogatás, mentorálás.

  • A többi munkavállaló érzékenyítése, befogadókészségük növelése.

Kérjen ajánlatot!

Fekécs László - sales director

laszlo.fekecs@getwork.hu  |  Tel: +36 20/485-9617

Murányi Betti - sales manager

betti.muranyi@getwork.hu  |  Tel: +36 20/852-8916

Get Work Trend Kft.

1023 Budapest, Árpád Fejedelem útja 31.

Adatvédelmi tájékoztató

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube